Makijaż permanentny brwi – wady i zalety

W dzisiejszych czasach każda kobieta stara się jak najlepiej dbać o swoją urodę, by czuć się młodo i atrakcyjnie. Od wielu lat coraz większą uwagę przywiązuje się do brwi, a dokładniej ich odpowiedniej stylizacji. Odchodzi się już od nadmiernego wyskubywania brwi i nadawania im zbyt mocnego wyglądu. Brwi mają być oczywiście zadbane, jednak nie przesadnie wystylizowane.

Nieodpowiednia regulacja brwi może jednak spowodować braki we włoskach, asymetrię lub zupełny brak brwi. Wiele kobiet jest też niezadowolonych z kształtu swoich brwi i ma w swojej głowie ich wymarzony obraz. Dla wszystkich kobiet niezadowolonych z wyglądu swoich brwi idealnym rozwiązaniem jest makijaż permanentny brwi.

Makijaż ten ma wiele zalet. Przede wszystkim oszczędzamy czas na codzienną stylizację brwi i codziennie rano budzimy się z naszymi wymarzonymi brwiami. Nie musimy umawiać się na hennę, regulację i inne zabiegi. Makijaż permanentny brwi idealnie sprawdza się dla osób uprawiających sporty, korzystających z basenów. Brwi wykonane metodą permanentną świetnie wyglądają na wakacjach, a my bez względu na to czy mamy makijaż czy nie, czujemy się zadbane.

Warto jednak mieć na uwadze to, że w makijażu permanentnym brwi odnajdziemy też wady. Musimy pamiętać, że barwnik z biegiem czasu będzie tracił na intensywności i zabieg trzeba będzie powtórzyć. Wadą makijażu permanentnego jest także to, że jest to forma tatuażu, a co za tym idzie, w przypadku zmiany naszego gustu będziemy musiały mieć go na swojej twarzy lub poddawać się kolejnym kosztownym poprawkom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj