Jak robić kreski eyelinerem?

Makijaż idealny to taki, który cechuje się trwałością i dostosowaniem do naszej urody, okoliczności oraz pory dnia. W dzień preferujemy odcienie brązów, pastele i naturalne odcienie. Z kolei makijaż wieczorowy będzie bardziej nasycony kolorami, bardziej wyrazisty, często na powiece pojawi się kreska. Własnie kreska na oku, to najbardziej przykuwający uwagę element makijażu.

Jak robić kreski eyelinerem, by podkreślić urodę i nie wyglądać karykaturalnie? Spokój, tylko spokój nas ratuje, ciężko bowiem wyobrazić sobie idealnie pociągniętą kreskę na drgającej powiece. Trzeba się zrelaksować i z odpowiednim wyprzedzeniem przystąpić do makijażu. Pośpiech nie jest dobry doradcą, a gdy masz świadomość, że za chwilę musisz być gotowa do wyjścia, to zapewniam kreska nie wyjdzie. Zamknij jedno oko i pewnym pociągnięciem eyelinera narysuj na górnej powiece odpowiedniej długości kreskę. Następnie przejdź do drugiego oka. Jeśli chcesz, aby efekt bardziej przykuwał uwagę, pogrub kreskę. Pytanie tylko jak robić kreski eyelinerem, kiedy nie mamy jeszcze praktyki a dopiero się uczymy. Tutaj metodą jest metoda kropeczek. Delikatnie stawiamy kilka kropek wzdłuż linii powieki, a następnie niczym w książeczkach dla dzieci, bawimy się w łączenie kropek. Po kilku lub kilkunastu makijażach odkryjemy same, jak robić kreski eyelinerem bez użycia kropek. Metoda kropkowania sprawdzi się również przy rysowaniu kresek na dolnej powiece.

Najlepszą odpowiedzią jak robić kreski eyelinerem, jest trening. Im częściej zdecydujesz się na taki makijaż, tym większa szansa, że szybciej nabierzesz wprawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj