Cała prawda o sex shopach – obalamy 5 popularnych mitów!

Choć w ostatnim czasie sex shopy cieszą się coraz większą popularnością, to dla wielu osób wciąż pozostają miejscem owianym tajemnicą. Co więcej, w społeczeństwie krąży wiele niesłusznych przekonań, które dotyczą zarówno ich klientów, jak i asortymentu. Co warto wiedzieć o sex shopach i do kogo skierowana jest ich oferta? Obalamy najpopularniejsze mity!

Mit numer 1 – sex shopy są tylko dla singli

Zdecydowanie nie! Gadżety dostępne w sex shopach doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku singli, jak i par! Pozwalają na urozmaicenie życia erotycznego, podkręcają atmosferę w łóżku i mogą okazać się niezwykle pomocne, jeśli w Twojej sypialni pojawi się rutyna!

Mit numer 2 – sex shopy są tylko dla młodych

Choć wśród klientów sex shopów nie brakuje osób młodych, to wynika to raczej z ich większej otwartości na eksperymenty. Warto jednak zaznaczyć, że rozmaite gadżety erotyczne to doskonała propozycja dla dorosłych w każdym wieku! Co więcej, jeśli masz opory przed wprowadzeniem do sypialni klasycznych zabawek erotycznych, możesz zdecydować się na tak zwane akcesoria niepenetracyjne, np. erotyczne gry, opaski na oczy, olejki do masażu czy piórka do łaskotania.

Mit numer 3 – sex shopy są dla osób samotnych lub zdesperowanych

To popularny mit, który zdecydowanie nie ma nic wspólnego z prawdą! Co istotne, na zakupy w sex shopie bardzo często decydują się osoby, które funkcjonują w szczęśliwych związkach. Warto również zaznaczyć, że zabawki erotyczne doskonale sprawdzają się zarówno podczas wspólnych igraszek, jak i relaksu w pojedynkę. Zauważa się także, że często sięgają po nie osoby doświadczone, pewne siebie i świadome swoich potrzeb!

Mit numer 4 – gadżety z sex shopów są kiczowate i niesmaczne

Zabawki erotyczne wcale nie muszą być dosłowne, wulgarne czy tandetne! W ofercie sex shopów znajdziesz szeroki wybór subtelnych akcesoriów, które wyróżniają się stylowym i eleganckim wyglądem. Co więcej, wiele z nich ma na swoim koncie sukcesy w konkursach designu.

Mit numer 5 – szczęśliwe związki nie potrzebują gadżetów z sex shopów

Zakupy w sex shopie nie są oznaką tego, że w związku coś „nie działa”! Wręcz przeciwnie, decyduje się na nie wiele par, które cieszą się bliską relacją i udanym życiem seksualnym. Zabawki erotyczne poszerzają spektrum doznań, urozmaicają miłosne uniesienia i dostarczają świetnej zabawy!

Jak widzisz, sex shopy, ich oferta i klienci mają niewiele wspólnego z tym, co mówią o nich popularne mity! Jeśli wciąż się wahasz, czy sklepy erotyczne są dla Ciebie, sprawdź to osobiście. Dzięki internetowym sex shopom możesz przejrzeć gadżety na spokojnie, bez wychodzenia z domu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj